راهنمای ثبت نام فروشندگی و ایجاد پنل کاربری

باعث افتخار ماست تا بتوانیم در راستای فروش آنلاین محصولات شما در کنار یکدیگر همکاری نموده و برای رسیدن به روزهای پر رونق بازار تلاش کنیم .

پس از مشاوره با تیم کسب و کار فروشگاه ایستیرم در رابطه با کسب و کار خودتان ، شما نیاز به ایجاد یک پنل کاربری دارید .
ایجاد یک پنل کاربری فروشندگی چند قدم ساده دارد در ادامه این مطلب با ما همراه باشید:

1.وارد صفحه نخست فروشگاه به نشانی www.istiram.ir شوید.

2.از قسمت ورود/ثبت نام –> عضویت بالای صفحه سمت چپ ، وارد این صفحه شوید.

3.در صفحه ثبت نام زیر ، گزینه “من فروشنده هستم” را انتخاب نموده

و سپس مشخصات خود را وارد کرده و در نهایت گزینه عضویت را لمس(کلیک) کنید:

نکته ی مهم در رابطه با نام فروشگاه در فرم بالا این است که این نام در انتهای لینک فروشگاه درج خواهد شد بنابراین بهتر است یک نام با مسمّا به شکل انگلیسی (حروف لاتین ) وارد شود. برای مثال : نام فروشگاه شما “پارسیان” بهتر است به صورت parsian نوشته شود که در نهایت آدرس صفحه مربوط به اطلاعات فروشگاهی شما در آدرس www.istiram.ir/parsian برای مشتریان قابل رویت خواهد بود.

4.در صفحه بعد از شما درخواست میشود که تنظیمات مربوط به فروشگاه خود را انجام دهید که در صورت عدم تمایل میتوانید آن را به زمان دیگری موکول کنید و یا با کلیک بر روی “بزن بریم” در کمتر از 2 دقیقه تنظیمات مربوط به فروشگاهتان را انجام دهید
بنابراین در ادامه بر روی کلید “بزن بریم” کلیک کنید:

اطلاعات موجود در فرم زیر را وارد کرده و “ادامه ” را لمس کنید:

اطلاعات مربوط به بخش زیر اختیاریست و مربوط به فروشندگانیست که درخواست پرداخت دوره ای مبلغ حاصل از فروش را دارند . در حالیکه سیاست پرداخت فروشگاه ایستیرم به فروشندگان به منظور حس رضایت شما عزیزان ، پرداخت به صورت آنی و نقدی هنگام تحویل کالا از شما میباشد.
بنابراین بدون وارد کردن فیلدهای زیر گزینه “ادامه” را لمس کنید.

به همین سادگی پنل کاربری شما آماده است و پس از تایید آن تا ساعاتی دیگر میتوانید محصولات خود را وارد/مشاهده نموده و موجودی و درآمد حاصل از فروش و … خودتان را مشاهده نمایید.

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید